DR-E44MB-24
DRE44MB24
Shipping Weight:
5 KG (Includes product packaging)
Estimate Shipping
All stock codes associated to this product
DRE44MB24, DR-E44MB-24
  • SAM4S Small Drawer 24V
  • Modern Design Plastic Construction
  • 3 Position Key Lock
  • Carbon Fibre decoration front
  • 4 Note/4 Coin (expendable to 6 Coin)
  • Nylon Rollers
  • Plastic Note Clips
  • RJ12 Modular solenoid kick out connector
  • 24V Solenoid standard
  • Available in Black
  • 325mm (W) x 420mm (D) x 95mm (H)