CL-F109-PL12RE-A
CLF109PL12REA
CLF109PL12REA, CL-F109-PL12RE-A
Thermaltake Pure A12 Radiator Fan (Single Fan Pack) - Red
P/N
CL-F109-PL12RE-A
FAN DIMENSION
120 x 120 x 25 mm
FAN STARTED VOLTAGE
9.0 V
FAN RATED VOLTAGE
12 V
RATED CURRENT
0.15 A (one fan)
POWER INPUT
1.8 W (one fan)
MAX. AIR PRESSURE
1.59 mm-H2O