J4800BK11007
Shipping Weight:
0.5 KG (Includes product packaging)
Estimate Shipping
All stock codes associated to this product
J4800BK11007, 1017585
Overview
Description
J4800BK11007 Resin Ribbons - 110mm x 74m / 12mm (0.5in) core