LAB4015TWR25
Shipping Weight:
3 KG (Includes product packaging)
Estimate Shipping
All stock codes associated to this product
LAB4015TWR25
Removable Thermal Label 40x15x25 White
5
40 mm (1.5 in)
15 mm (0.5 in)
25 mm (1 in)