SAP-6600/WGOD12SNB
SAP6600/WGOD12SNB
Shipping Weight:
3.2 KG (Includes product packaging)
Estimate Shipping
All stock codes associated to this product
SAP6600/WGOD12SNB, SAP-6600/WGOD12SNB, SAP6600W2016SA, SAP6600W-2016SA
SAM4S SAP-6600 Android Tch Syst 2G 16G SSD A 6 Wifi Bt
Overview
SAP-6600 15" Fanless Touch System, Intel Celeron N3160 Quad Core 2.24 GHz, PCAP Touch, 2 GB DDRIII, 16 GB M.2 SSD, 3 x RS232, 6 x USB, 1 x Ethernet, 1 x VGA, 1 Drawer port 12V/24V Selectable, WIFI & BT, Android 6.0.
  • Android 6.0 POS Touch Terminal
  • Low energy consumption
  • High resolution 15" LED LCD
  • LCD Resolution 1024 x 768 (XGA)
  • Powerful performance with INTEL N3160 Quad core CPU
  • Silent Fan Free system for high reliability
  • 16 GB Mass Storage Capacity
  • Tool-less access for easy maintenance
  • Multiple Interfaces for a full range of optional peripherals
  • Optional 2 Line Customer Display or 7" Customer LCD Display, 3 Track MSR