CL-W322-PL12GM-B
CLW322PL12GMB
Shipping Weight:
1.5 KG (Includes product packaging)
Estimate Shipping
All stock codes associated to this product
CLW322PL12GMB, CL-W322-PL12GM-B
Thermaltake TOUGHLIQUID Ultra 240 All-In-One Liquid Cooler
Overview
Specifications
P/N
CL-W322-PL12GM-B
PUMP
Motor Speed : 3200 RPM
Rated Voltage : 12V
Rated Current : 0.38A
Power Input : 4.56W
CPU DISPLAY
Rated Voltage : 5 V
Power Input : 11.5 W
Display Type : 2.1 TFT-LCD (IPS)
Display Resolution : 480x480 (RGB) px
DISPLAY SUPPORT
Interface : Micro USB to USB (9PIN)
System Compatibility : Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
WATER BLOCK
Material : Copper
FAN
Dimension : 120 x 120 x 25 mm
Speed : PWM 500~2500 R.P.M (2510-4PIN)
Noise Level : 28.1 dB-A
Power Input : 2.76 W (one fan)
Rated Voltage : 12 V
Rated Current : 0.23A (one fan)
Max. Air Flow : 72.69 CFM (one fan)
Max. Pressure : 3.78 mm-H2O (one fan)
TUBE
Length : 400 mm
Material : Rubber
RADIATOR
Dimension : 273 x 120 x 27 mm