LAB10173PGWS40
Shipping Weight:
3 KG (Includes product packaging)
Estimate Shipping
All stock codes associated to this product
LAB10173PGWS40
Plain GLOSS Label 101 x 73 x 40 - 650 Labels
Overview
Plain Gloss Labels 101 x 73mm 40mm Core, 10 rolls per box, approx 650 labels per roll. Permanent adhesive. Suitable for Citizen CLP621, Samsung SLPT-400, Zebra etc
101 mm (4 in)
73 mm (2.75 in)
40 mm (1.5 in)