LAB10263TWS40
Shipping Weight:
5 KG (Includes product packaging)
Estimate Shipping
All stock codes associated to this product
LAB10263TWS40
Generic Thermal Label 102 x 63 x 40 White
 Overview
10
102 mm (4 in)
63 mm (2.5 in)
40 mm (1.5 in)