LH85QETELGCXXY
Shipping Weight:
54.3 KG (Includes product packaging)
Estimate Shipping
All stock codes associated to this product
LH85QETELGCXXY, MNSLH85QETELGCXXY, MNS-LH85QETELGCXXY, 5578261, 8806090736988, 8806094470727
Diagonal Size85"
Panel TypeDirect LED BLU
Resolution3,840 x 2,160
Pixel Pitch (HxV)0.47025(H) x 0.47025(V) mm
Brightness (Typical)300
Contrast Ratio4,000:1
Viewing Angle (H/V)178/178
Response Time8ms
Color Gamut72 %
Glass Haze2%
Dynamic Contrast RatioMega DCR
HDMI In2
USB1
Audio OutStereo Mini Jack
RS232 InStereo Mini Jack
RJ45 InYes
Power SupplyAC 100 - 240 V~ (+/- 10 %), 50/60 Hz
VESA Mount600 x 400 mm