LAB10263PWS40
Shipping Weight:
5 KG (Includes product packaging)
Estimate Shipping
All stock codes associated to this product
LAB10263PWS40
Plain Gloss Label - 102x63x40 - 1000 Labels
Overview
10
102 mm (4 in)
63 mm (2.5 in)
40 mm (1.5 in)