UA85CU8000WXXY
Shipping Weight:
45 KG (Includes product packaging)
Estimate Shipping
All stock codes associated to this product
UA85CU8000WXXY
Description
SCREEN SIZE:85"
MOTION RATE:200Hz
PICTURE QUALITY:HDR (HDR), Picture Engine (Crystal Processor 4K)
RESOLUTION:3840 x 2160
DIMENSIONS :With Stand:1900.9mm(W) X 1129.1mm(H) 396.6mm(D) 42.5(kg)
Without Stand:1900.9mm(W) X 1086.2mm(H) X 26.9mm(D) 41.5(kg)